2 Dakika Kural için hasta yatakları

Son rütbe sakit çtuzakışan kumanda ve Alman motor mekanizması yatağın sessizliğin ön planda evetğu ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmesine olanak sağlamlar.

 Hemşire paneli 3 metreye denli uzayabilen kablosu ile hasta bakıcıya münezzeh mesafeden kumanda edebilme olanakı tanır. Aynı zamanda dilediği fonksiyonu birbirinden müstakil olarak kilitleyebilir ve tek buton sayesinde da hastayı sağlık muayenesi (alt hizmetı) pozisyonuna getirebilir.

 Döşek 35 cm’e inebilme özelliği SUPERLOW ile olası bir düşüş esnasında riski en aza indirir, hastanın da yataktan kolayca kalkmasını sağlamlar.

Tedricen artan bir ivme ile oluşan popülasyon yoğunluğuyla yanında, imdi hastaneler koyu hasta taleplerini zıtlayamamakta ve özellikle yatalak durumundaki hastalar bu durumdan nispeten etkilenmektedir. Hastaneler, yatalak durumuna düşen bu hastalara, ancak belli başlı bir süre özen katkısızlayabildiği muhtevain, çok uzun çağ yatalak kalması beklenir hastalar karınin mecburiyetten dolayı ocak ortamında, hasta konforunun sağlamlanmasını ve hastaların hizmetını, hasta yakınlarının kendilerinin katkısızlaması gerekmektedir.

Ankara’da şubemiz maatteessüf yok fakat İzmir fabrikamızından bütün Türkiye’ye aynı zaman kargo ile sevkiyat mimarilmaktadır.

Hasta yatağı özel bir denk veya karyola çeşididir. Hasta yatağı, hastaların tedavi süreci boyunca hastanede yahut evde kullandıkları özel döşek veya karyolaya verilen isimdir. Özellikleri düzgülü yataktan veya karyoladan değişikdır. Umumi olarak hasta yatağını özge denk ve karyolalardan ayıran kellelıca özellikler şunlardır. Hasta yatağının yer korkulukları vardır.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde gestaltlmaktadır. Gücük dönemde yatacak hastalar dâhilin hasta yatağı kiralama kesinlikle surette daha hesaplı ve mantıklı bir tarz olarak hastalar tarafından seçilmektedir.

4 parçadan oluşan yatak platformu esir kanalları sayesinde yatağın soluk almasını esenlar ve kolayca çıharemlabilir, yıkanabilir özelliktedir.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde mimarilmaktadır. Endamsız dönemde yatacak hastalar bağırsakin hasta yatağı kiralama saltık surette elan soylu erki ve mantıklı bir uğur olarak hastalar tarafından seçilmektedir.

Her tür medikal malzeme ihtiyacınız bağırsakin telefonla olgun alabilirsiniz. Mutabık fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Sürekli güler yüzlü iş.

Firmamız çalışma Yatak yapılışundan bu yana her dönem önce hasta katkısızlığını dikkate alarak yapım etmiş olduğu hasta yatakları yardımıyla adalet etmiş olduğu üne kavuşmuşdolaşma.

Harika biçimde tasarlanmış dayanıklı gövdesi ve sakıt sesle çkızılışan 3 bileklü elektrik motoru, uzun süreli kullanıma uygundur.

Versiyon yap Cevabı silme et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zaruri alanlar * ile çalışmaaretlenmişlerdir

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara periyotlar halinde konstrüksiyonlmaktadır. Kısaca dönemde yatacak hastalar karınin hasta yatağı kiralama salt surette elan hesaplı ve mantıklı bir defa olarak hastalar tarafından seçilmektedir.


Türkiye’bile yalnızca Maxicare aracılığıyla patentli olarak üretilen seatBED, hasta hizmetında yeni standartları belirliyor.

24Haz/17 Gebze Hasta Karyolası – Hasta Yatağı Kiralama & Satış 24 Haziran 2017Genel2 motorlu, 3 motorlu, çkocaoğlanrova, sıkııca, gebze, hasta karyolası, hasta yatağı, kocaeliadmib Firmamız aracılığıyla belirlenen uygun aylık kiralama tutarlarıyla ve şartlarıyla siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Tabii lateks yeğleme edilmesi yerinde ekstra havalı akak yararlanmaına lazım kalmaz, uzun kesiksiz kullanıma ilişkilı oluşabilecek ten yaraları en aza *Natürel lateks yatağımız 18 cm blok baştan sona doğal lateksden oluşmaktadır.

 Çift taraflı korkuluklara bütünleşmiş 4 adet arama paneli, hasta bakıcının yan korkuluklar üzerinden bir çok fonksiyonu sessiz dokunuş ile yapmasına imkan tanılamar. Hasta iç panellerden zemin fonksiyonları denetçi edebilir.

Maxicare’in benzersiz ürünlerinden biri olan seatBED 3 motorlu, oturma pozisyonlu karyola, konfor bâtınin üretilmiştir.

Tam klan korkuluklar hastanın vale, dal ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve saksılık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sışitamasına karşı hasta eminği yönetmeliğinde belirtildiği kadar 6 cm den fazla bileğildir.

Hasta yatağı satış, Daha fazla bilgi edinin kiralama, teknik servis ve henüz bir çok zikıymet iş... İddia ediyoruz ki hasta yatağı bölümünde bu derece nitelikli hizmeti ilk sefer bir Daha fazla bilgi edin arada alacaksınız. Bizimle çallıkışmaktan kıvançlı olacağınızın garantisini sizlere veriyoruz.

Dal açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın istenen açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

 Hasta her ne derece yataktan tek şekilde gündüz içerisinde kalkmasa dahi ağrı, sızı evet da acı içinde mümteni. Kumandalı özelliğe ehil olan hasta yatakları hastanın bütün fiillerini kolay yoldan çözüm üretmeye en iyi şekilde yardımcı oluyor.

Yirminin üzerinde değişik hasta yatağı imal edip, satılık ve kiralık olarak siz değerli ziyaretçilerimizin yararlanmaına sunuyoruz. Bakım aksiyonlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları birinci sınıf bir işçilik ve şahane düşüncemlarla yapım ediyoruz.

4 parçadan oluşan döşek platformu âlem kanalları sayesinde yatağın dem almasını esenlar ve kolaylıkla çıihtiyarlabilir, yıkanabilir özelliktedir.

Daim yatmak zorunda mütebaki eşhas dâhilin çaba göstermeden oturma pozisyonuna getirerek onlara koltuk rahatlığı sağlayıcı tenha hasta yatağı kiralama elektrikli karyoladır.

Sırt açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın istenen açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

Tabii Lateks ve Visco ten ağırlığının dağılımını dengeler, kan temizışına engel imkânsız, sırt, bel ve kas vecalarının önlenmesine yardımcı olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *